Osoby, które stosunkowo niedawno zmieniły swoje miejsce zamieszkania doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak trudno jest znaleźć odpowiednią koncepcję urządzenia mieszkania. Często nowe cztery ściany w początkowych latach są zbieraniną mebli i akcesoriów, na które aktualnie stać było domowników. W przypadku dużych pomieszczeń lub wnętrz z niewielką ilością wyposażenia koncepcji wystroju wymagają także ściany. Jak sprawić, by bez wydawania dużej ilości gotówki ściana zyskała niepowtarzalny wyraz i stała się zachwycająca?

Prywatna galeria niewielkim kosztem

Bardzo dobrym pomysłem na uzupełnienie pustej ściany jest stworzenie wyjątkowej galerii zdjęć lub obrazów. Wywołanie kart ze wspomnieniami u fotografa to nawet kilkadziesiąt groszy za sztukę. W sieci znaleźć można tanie ramki na zdjęcia w różnych rozmiarach, które idealnie wpiszą się w rolę dekoracji. Warto postawić na niebanalną kompozycję zdjęć i przywieszanie ich w różnych odstępach i kombinacjach. Dzięki temu sprawi się wrażenie, że ściana jest niemal w pełni pokryta przez fotografie.

Modne i oryginalne tapety

Dla tych, którzy nie chcą zawieszać na ścianie zbędnych elementów dekoracyjnych proponujemy skorzystanie z tapet. Ich zakup nie jest kosztowny, a położenie nie wymaga specjalnych umiejętności. Producenci i sklepu budowlane proponują dziesiątki wzorów tapet, które udekorować mogą pomieszczenie. W zależności od wybranego modelu tapeta powiększy lub zmniejszy pomieszczenie- zgodnie z wolą kupującego. Pokrycie tapetą jednej ze ścian w pokoju nada pomieszczeniu nowoczesny wyraz.